датотека_8
банер2

Производ

Поврзани производи

СИТЕ

CBD Vape

Картриџ

Pod Vape уред

Додатоци

moci-主图-5

2500 PUFFS УРЕД ЗА ЕКОТНА УПОТРЕБА VAPE POD-PLUTO MOCI

Прочитај повеќе
Gbox -Виножито

510 нишки CBD кертриџ БАТЕРИЈА СО стаклен BUBBLER – PLUTO GBOX

Прочитај повеќе
510 нишка батерија-1

510 THREAD 400 mAh CBD / THC SLIM OIL VAPE PEN БАТЕРИЈА + МИКРО УСБ ПОЛНАЧ – ПЛУТО

Прочитај повеќе
211654153738_.слика

AUTODRAW 510 THREAD THC CARTRIGE BATTERY VAPE – PLUTO MIBOX

Прочитај повеќе
OMNIPEN4

ДИСКРЕТНА CBD КАТЕРРИЖА БАТЕРИЈА MOD-PLUTO OMNIPEN

Прочитај повеќе
221654153738_.слика

МОД за БАТЕРИЈА ЗА ДИСКРЕТНА MINI CBD кертриџ – PLUTO UBOX

Прочитај повеќе
UBOX PLUS-1

КОМПЛЕТ ЗА МОД ЗА БАТЕРИЈА CBD кертриџ – PLUTO UBOX PLUS

Прочитај повеќе
231654153738_.слика

510 МОД БАТЕРИЈА ЗА КАСЕТРИЧ ЗА НИВ – PLUTO TBOX

Прочитај повеќе
Gbox -Виножито

510 нишки CBD кертриџ БАТЕРИЈА СО стаклен BUBBLER – PLUTO GBOX

Прочитај повеќе
510 нишка батерија-1

510 THREAD 400 mAh CBD / THC SLIM OIL VAPE PEN БАТЕРИЈА + МИКРО УСБ ПОЛНАЧ – ПЛУТО

Прочитај повеќе
211654153738_.слика

AUTODRAW 510 THREAD THC CARTRIGE BATTERY VAPE – PLUTO MIBOX

Прочитај повеќе
OMNIPEN4

ДИСКРЕТНА CBD КАТЕРРИЖА БАТЕРИЈА MOD-PLUTO OMNIPEN

Прочитај повеќе
221654153738_.слика

МОД за БАТЕРИЈА ЗА ДИСКРЕТНА MINI CBD кертриџ – PLUTO UBOX

Прочитај повеќе
UBOX PLUS-1

КОМПЛЕТ ЗА МОД ЗА БАТЕРИЈА CBD кертриџ – PLUTO UBOX PLUS

Прочитај повеќе
231654153738_.слика

510 МОД БАТЕРИЈА ЗА КАСЕТРИЧ ЗА НИВ – PLUTO TBOX

Прочитај повеќе
атомизатор на восок-2

Стакло DABBING ATOMIZER 510 THREAD – ПЛУТО ВОСЕН КАРТРИЏ

Прочитај повеќе
кертриџ cbd-4

0.5ML / 1.0ML / 2.0ML КАРТРИЏ 510 КЕРАМИЧКИ КАЛЕКТ НА ДОЛНО ЦЕЛОСТАКЛО (СТАКЛЕН УСЕН)

Прочитај повеќе
CCELL4

CCELL 0.5ML / 1.0ML 510 GLASS DELTA 8 КАРТРИЏ (КЕРАМИЧКИ УСНИК СО ЦРН навој)

Прочитај повеќе
moci-主图-5

2500 PUFFS УРЕД ЗА ЕКОТНА УПОТРЕБА VAPE POD-PLUTO MOCI

Прочитај повеќе
GOOPEN

CBD VAPE 1ML / 2ML за еднократна употреба DELTA 8 OIL VAPE PEN – PLUTO GOOPEN

Прочитај повеќе
мелница за билки-2

4 парчиња 40/50mm Мултифункционална мелница од цинк од легура Шарена мелница Мелница за зачини Мелница за билки

Прочитај повеќе

ODM / OEM

ПРИЛАГОДЕН ПРОЦЕС

Обезбедете проект за проект

Обезбедете проект за проект

3D моделирање

3D моделирање

Отворете вистинска мувла за примерок

Отворете вистинска мувла за примерок

Примерок за потврдување на клиентот

Примерок за потврдување на клиентот

Измени примерок

Измени примерок

Тестирање на примерок

Тестирање на примерок

Масовно производство

Масовно производство

За нас

Вовед во компанијата

Вовед во компанијата

Shenzhen Pluto Technology Co., Ltd. е производител лоциран во Шенжен, Кина, специјализиран за развој, производство и продажба на производи како што се вап-мешунки за еднократна употреба, испарувач за концентрат, испарувач на сува трева, касети и батерии за касети.итн.

Нашиот бренд Tastefogpluto и ptovop се основани врз основа на нашата силна сила на истражување и развој и производство со многу професионални инженери кои многу години работат на индустријата за испарување.Отсекогаш сме биле посветени да им обезбедиме на клиентите производи со висок квалитет и исплатливост.Нашата фабрика е опремена со напредни машини за производство и тестирање за да се обезбеди производство и квалитет на производите.

Плутон секогаш обезбедува услуги за клиенти од високата класа не само за дистрибутерите, трговците на големо и трговците на мало, туку и за крајните потрошувачи, се надеваме дека тоа може да биде најдоброто искуство за секој кој го продава или користи нашиот производ.

Тимот на Плутон се залага за едноставен, среќен и здрав начин на живот, а сите производи го служат.Нашата мисија е да направиме луѓето да се чувствуваат едноставно и среќно преку Плутон и да уживаат во животот.

Вести

Enterprise News

Извлечете го максимумот од вашите касети со овие 510 батерии

Извлечете го максимумот од вашите касети со овие 510 батерии

Сè што нуди високи и сигурни перформанси има потреба од една клучна работа - добар извор на енергија.Без доверлив „сту...

Забелешка до фудбалските фанови: Светското првенство во Катар целосно ги забранува електронските цигари

Забелешка до фудбалските фанови: Светското првенство во Катар целосно ги забранува електронските ци...

Според странските извештаи, љубителите на фудбалот од целиот свет ќе одат во Катар да го следат Светското првенство.Сепак...

Што треба да знаете за E-Juice Of Vape за еднократна употреба -3

Што треба да знаете за E-Juice Of Vape за еднократна употреба -3

Во претходните написи разговаравме за главните состојки и нивните функции и ефикасност. Денеска зборуваме за тоа како ...