skedar_8
banderolë2

Produkt

Produkte të ngjashme

TE GJITHA

CBD Vape

Fisheku

Pajisja Pod Vape

Aksesorë

moci-主图-5

2500 PUFFS PAJISJE POD E PARAP-MBUSHUR VAPE-PLUTO MOCI

Lexo më shumë
Gbox -Rainbow

BATERIA FISHEK CBD 510 FILE ME BUBBLER GLAS – PLUTO GBOX

Lexo më shumë
Bateri 510 fije-1

510 THREAD 400 mAh CBD / THC SLIM OIL VAPE PEN BATERIA + KARKUESI MIKRO USB - PLUTO

Lexo më shumë
211654153738_.pic

FISHEK AUTODRAW 510 THREAD THC BATTERY VAPE – PLUTO MIBOX

Lexo më shumë
OMNIPEN4

BATERIA DISKRETE FISHEK CBD MOD-PLUTO OMNIPEN

Lexo më shumë
221654153738_.pic

MOD DISCREET MINI FISHEK CBD të baterisë - PLUTO UBOX

Lexo më shumë
UBOX PLUS-1

KOMPLETI MOD I BATTERISË TË FISHEKUT CBD – PLUTO UBOX PLUS

Lexo më shumë
231654153738_.pic

510 FISHEK FISHKE BATERIA MOD – PLUTO TBOX

Lexo më shumë
Gbox -Rainbow

BATERIA FISHEK CBD 510 FILE ME BUBBLER GLAS – PLUTO GBOX

Lexo më shumë
Bateri 510 fije-1

510 THREAD 400 mAh CBD / THC SLIM OIL VAPE PEN BATERIA + KARKUESI MIKRO USB - PLUTO

Lexo më shumë
211654153738_.pic

FISHEK AUTODRAW 510 THREAD THC BATTERY VAPE – PLUTO MIBOX

Lexo më shumë
OMNIPEN4

BATERIA DISKRETE FISHEK CBD MOD-PLUTO OMNIPEN

Lexo më shumë
221654153738_.pic

MOD DISCREET MINI FISHEK CBD të baterisë - PLUTO UBOX

Lexo më shumë
UBOX PLUS-1

KOMPLETI MOD I BATTERISË TË FISHEKUT CBD – PLUTO UBOX PLUS

Lexo më shumë
231654153738_.pic

510 FISHEK FISHKE BATERIA MOD – PLUTO TBOX

Lexo më shumë
atomizues dylli-2

GLASS DABBING ATOMIZER 510 FILE – FISHEK DYLL PLUTO

Lexo më shumë
fishek cbd-4

FISHEK 510 QERAMIKE TË PLOTË POSHT QAMI TË PLOTË (GYQE QAMI) 0,5 ml / 1,0 ml / 2,0 ml

Lexo më shumë
CCELL4

FISHEK CCELL 0.5ML / 1.0ML 510 GLASS DELTA 8 (GOJE QERAMIKE ME FEJE E ZEZE)

Lexo më shumë
moci-主图-5

2500 PUFFS PAJISJE POD E PARAP-MBUSHUR VAPE-PLUTO MOCI

Lexo më shumë
HAPI

CBD VAPE 1ML / 2ML DELTA 8 OIL VAPE PEN - PLUTO GOOPEN

Lexo më shumë
mulli për barishte-2

4 copë 40/50 mm mulli shumëfunksional aliazh zinku Mulli shumëngjyrësh Mulliri me erëza Mulli barishte

Lexo më shumë

ODM / OEM

PROCESI DOGANOR

Siguroni dizajnin e ID-së

Siguroni dizajnin e ID-së

Modelimi 3D

Modelimi 3D

Hapni kallëpin e vërtetë për mostër

Hapni kallëpin e vërtetë për mostër

Mostra e konfirmimit të klientit

Mostra e konfirmimit të klientit

Modifiko mostrën

Modifiko mostrën

Testimi i mostrës

Testimi i mostrës

Prodhim ne mase

Prodhim ne mase

Rreth nesh

Prezantimi i kompanisë

Prezantimi i kompanisë

Shenzhen Pluto Technology Co, Ltd. është një prodhues i vendosur në Shenzhen të Kinës, i specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e produkteve të avullit të tilla si bishtajat e njëpërdorimshme të avullit, avulluesit e koncentratit, avulluesin e bimëve të thata, fishekët dhe bateritë e fishekëve.etj.

Marka jonë Tastefogpluto dhe ptovop janë themeluar bazuar në forcën tonë të fortë të R & D dhe prodhimit me shumë inxhinierë profesionistë që kanë punuar në industrinë e avullimit për shumë vite.Ne kemi qenë gjithmonë të përkushtuar për t'u ofruar klientëve produkte me cilësi të lartë dhe me kosto efektive.Fabrika jonë është e pajisur me makineri të avancuara të prodhimit dhe testimit për të siguruar prodhimin dhe cilësinë e produktit.

Pluto po ofron gjithmonë shërbime të klientëve të nivelit të lartë jo vetëm për shpërndarësit, shitësit me shumicë dhe shitësit me pakicë, por edhe për konsumatorët fundorë, ne shpresojmë se mund të jetë përvoja më e mirë për këdo që shet ose përdor produktin tonë.

Ekipi i Plutonit mbron një mënyrë jetese të thjeshtë, të lumtur dhe të shëndetshme dhe të gjitha produktet e shërbejnë atë.Misioni ynë është t'i bëjmë njerëzit të ndihen të thjeshtë dhe të lumtur përmes Plutonit dhe të shijojnë jetën.

Lajme

Lajmet e Ndërmarrjes

Përfitoni sa më shumë nga fishekët tuaj me këto 510 bateri

Përfitoni sa më shumë nga fishekët tuaj me këto 510 bateri

Çdo gjë që ofron performancë të lartë dhe të besueshme ka nevojë për një gjë kyçe – një burim të mirë energjie.Pa një 'pu' të besueshme...

Shënim për tifozët e futbollit: Kupa e Botës në Katar ndalon plotësisht cigaret elektronike

Shënim për tifozët e futbollit: Kupa e Botës së Katarit ndalon plotësisht xhiron elektronike...

Sipas raportimeve të huaja, tifozët e futbollit nga e gjithë bota do të shkojnë në Katar për të parë Kupën e Botës.Megjithatë...

Çfarë duhet të dini për E-Juice Of Disposable Vape –3

Çfarë duhet të dini për E-Juice Of Disposable Vape –3

Ne diskutuam përbërësit kryesorë, funksionet dhe efikasitetin e tyre në artikujt e mëparshëm. Sot flasim për mënyrën se si ...